Bios

AUTHORITY CUSTOMER … sent a PS4 PRO! – FAILED DRIVE #42

KLIENT Z URZĘDU…wysłał PS4 PRO! – USZKODZONY NAPĘD #42

#AUTHORITY #CUSTOMER #PS4 #PRO #FAILED #DRIVE

“Wielki Elektronik”

(release PLN 5 and write a comment) POLA MASOWE GROUP on FACEBOOK #WielkiElektronik #Spox_2 #polamasowe #serwiskonsol #naprawa #PCBRepair Support me: what’s in it…

source

 

To see the full content, share this page by clicking one of the buttons below

Related Articles

21 Comments

  1. Mam pytanie odnośnie głośności PS3 Slim,
    mam termopady wymienione, pasty wymienione pod i na IHSach od Cell i od RSX (tak IHSy były zdejmowane) i ogólnie trzyma ładne temperatury, przy obciążeniu przeważnie poniżej 70 st.C ale czasami pod obciążeniem powietrze z wentylatora strasznie huczy. Mod z rozwiercaniem obudowy i dokładaniem wentylatorów chyba nie jest dobrym pomysłem, ale może się mylę? Czy jest jakaś opcja żeby trochę to wyciszyć bez znacznego podnoszenia temperatur?

  2. Widzę to kolejny raz…. Taki fachura, a nieprawidłowo czyści dyski optyczne? Nigdy po okręgu. NIGDY. Zawsze od osi płyty w kierunku na zewnątrz, czyli prostopadle do ścieżki zapisu/odczytu.Dlaczego?To chyba logiczne. Pozdrowionka.

  3. Aplikowałem nie raz mx-4 do ps4 pro, mój młody męczy już jedną z nich co dziennie i po pół roku nie wyje i nic się nie dzieję i nie zacina, więc się z tym nie zgodzę Szymon.

  4. Siema Spox, ja te rolki od napędu przecieram wzdłuż papierem 1000 na sucho, potem myję izopropylem i "odciągam" tą sprężynkę od dociskania rolek, tą zawiniętą. Wsadzam z powrotem i śmiga lepiej jak nowe. Pozdrawiam z UK patron ;) Dzięki za filmy bardzo dużo się od Ciebie nauczyłem.

  5. Zajebiste jest to że właściciel wspomniał w rozmowie, że pracuje w urzędzie jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w kwestii naprawy. Może chciał podprogowo powiedzieć "jestem urzędnikiem to mi tu ku*** napraw elegancko bo cię prześwietlę jak coś będzie nie tak". Tak w sylu po rosyjsku że "mam troszeczkę władzy to już ją wykorzystuję w każdej okazji".

Leave a Reply

Back to top button